• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Brunia në krahët e Elvis Pupës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
559
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë nën efektin e batutave të njëpasnjëshme që përcjell në skenë. Një aktor i vërtetë që me performancën e tij në skenë server shumë humor.


Por në fakt jasthë skenës, Elvis Pupa është shumë serioz, madje dhe shumë i matur në gjithçka që thotë. Miqtë e tij më të mirë janë ata që e njohin tamam tipin e tij dhe ku bashkë ndihen mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kjo foto që servirim për ‘Bluetooth’ është ndryshe nga gjithë të tjerat për Elvisin, këtë herë jo duke interpretuar apo pas kuintave në përgatitje për të dalë në skenë.

Ky është një imazh i jetës së tij private të përditshme, ku siç shihet vajza që ka përkrah është vërtetë simpatike. Nuk dihet ndonjë detaj për të, ndërkohë që vetë Elvisi këtë foto e ka vendosur në profilin e tij personal në internet. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top