• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Buke e thekur me salce ullinjsh

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


150gr djath i njome

1luge gjethe qepe e njome e grire

100gr ullinj te zinj pa berthame

2sardele

1lug uthull

2lug vaj ulliri

8feta buke e thekur

perzieni djathin dhe qepet sebashku

ne mikser perzieni ullijt,sardelet uthullen vajin

Lyen fetet me pregatitjen djathe ,qepe ..ne mes i vendosni nje lug kafeje salce ullinjsh
 
Top