• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 15

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   13,147
  • Rezultati i reagimit
   3,963
  • Pikët
   113
 • 11

  Kastrioti1443

  V.I.P
  • Postime
   2,560
  • Rezultati i reagimit
   43
  • Pikët
   48
 • 9

  Socio

  ........
  • Postime
   9,148
  • Rezultati i reagimit
   500
  • Pikët
   113
 • 5

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,626
  • Rezultati i reagimit
   1,885
  • Pikët
   113
 • 4

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,810
  • Rezultati i reagimit
   6,999
  • Pikët
   113
 • 3

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,414
  • Rezultati i reagimit
   2,995
  • Pikët
   113
 • 2

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,613
  • Rezultati i reagimit
   2,131
  • Pikët
   113
 • 2

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,579
  • Rezultati i reagimit
   866
  • Pikët
   113
 • 2

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,846
  • Pikët
   113
 • 1

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   2,764
  • Rezultati i reagimit
   3,997
  • Pikët
   113
 • 1

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   31,635
  • Rezultati i reagimit
   4,186
  • Pikët
   113
 • 1

  ana_gend

  V.I.P
  • Postime
   5,365
  • Rezultati i reagimit
   2,077
  • Pikët
   113
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,573
  • Rezultati i reagimit
   1,435
  • Pikët
   113
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,590
  • Rezultati i reagimit
   1,746
  • Pikët
   113
 • 1

  magnus

  V.I.P
  • Postime
   14,372
  • Rezultati i reagimit
   3,649
  • Pikët
   113
 • Top