• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bukuroshja Swanepoel na provokon sërish

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe pse Candice Swanepoel, engjëllushja 22-vjeçe e ‘Victoria’s Secret’, deri tani shumë herë ka pozuar në kostume të larjes dhe veshje të brendshme, në katalogun e ri të ‘Victoria’s Secret’, ka arritur të paraqitet në pamje edhe më joshëse dhe më provokuese, duke zgjuar kërshërinë e meshkujve të shumtë.

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top