• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bulku: Kam qene tifoze e Bayernit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një bisedë e këndshme u zhvillua dje në emisionin “Botërori ndryshe” të Denis Mingës dhe Eneida Xhelilit.


Gjatë bisedes e gjitha për futbollin, aktorja Rajmonda Bulku rrëfeu emocionet që i dhuron ky sport dhe skuadrën e preferuar. “Kam qenë tifoze e Gjermanisë në kohën e Franz Beckenbauer.

Më tej ajo u shpreh se Shqipëria ka pasur gjithnjë tifozë të Gjermanisë e Italisë.

Sa i takon botërorit të sivjetshëm, Bulku tha se është interesant fakti që zhvillohet në Afrikë, një vend pak i eksploruar e sidomos në futboll.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top