• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Buqe Çitaku bëhet nënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bukuroshja kosovare, e cila mbi supe bart edhe kurorën e Miss Kosovës, është bërë nënë.


Bukuroshja është e martuar me Beni Bajramin, me të cilin është duke jetuar në Zvicër për momentin.

Buqja ka lindur djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Matt. Ndryshe, Buqja është motra e Fëllanza Çitakut, e cila prezanton emisionin RTK Blue.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top