• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Burke me të dashur të fshehtë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Alexandra Burke ka zbuluar se ajo ka një të dashur të ri, por thotë se do ta mbajë atë të fshehtë për shkak se nuk dëshiron ta bëjë publike romancën e saj.
Pop bukuroshja ka zbuluar se ka një mashkull të ri në jetën e saj, por se nuk dëshiron ta publikojë atë, për shkak se nuk dëshiron t’i bëjë keq lidhjes.

“Po. Unë po takohem me dikë tjetër. Por, unë kurrë nuk do ta them emrin e tij në shtyp. Unë kurrë nuk do të zbuloj kush është ai, sepse është një gjë që dua të mbaj për vete. Unë jam dëmtuar më parë kur kam qenë e hapur. Por po, është dikush që më ka njohur para gjithë kësaj që ndodhi”, u shpreh Burke.
 
Top