• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

BurnedSpy me ju...

Status
Temë e mbyllur.

BurnedSpy

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 30, 2010
Postime
3
Pikët
0
Ckemi! Nuk e tregoj emrin dhe mbiemrin tim thjeshte do ju them me cfare merrem. Merrem me website pra jam Webmaster. Gjithashtu merrem me website me seriale duke uploaduar seriale te fundit dhe duke i perkthyer ato.

Ne jete reale jam student, studioj ne shkollen Petronini Luarasi.

Shpresoj te ja kaloj mire ketu.

Mund t'me thrrisni Spy ose BurnedSpy =).
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

Mire se erdhe , dashke me u duk si me i madh ti .

Student i shkolles se mesme qenke :d , kalofsh mire ne forum !
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

Mire se erdhe:)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

Mire se erdhe , dashke me u duk si me i madh ti .

Student i shkolles se mesme qenke :d , kalofsh mire ne forum !
Ma more nga goja,do rroshe me shume;))
 

BurnedSpy

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 30, 2010
Postime
3
Pikët
0
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

Nah s'du me u duk si i madh po kam patur probleme ne forume te tjera si Webmaster.Al me identitetin tim >.>
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

Mire se erdhe BurnedSpy..
 

livja

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 29, 2010
Postime
51
Pikët
0
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

mir se ju gjeta te gjithve.hahhahaha
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: BurnedSpy me ju...

mere se erdhe dhe kalovsh bukur ne forum :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top