• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Burri dhe Gruaja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nje here shkoi burri te mjeku dhe i tha: une çdo nate e qendis gruan time por ajo kur nuk bertet.
Mjeku i jep viagra, por prap se prap gruaja nuk bertet, pastaj i thot mjeku merre nje zezak qe ti bej masazh gruas para se ta qendisesh, ai vepron keshtu por nuk funksionon, i thote zezaku: bej masazh ti e une po e qendis, burri thote nrregull ta provojme.
Burri i ben masazh gruas dhe ajo pastaj duke u qendisur me zezakun bertet, burri thot me plot krenari e more zezak merr msim nga une!!!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,108
Pikët
113
Përgjigje e: Burri dhe Gruaja

Nje grua i kerkon te shoqit 20000 leke per te blere nje fustan. Ai nxjerr parate nga portofoli dhe i thote gruas: Keto qe kam une ne dore jane te miat ato qe sheh ti te pasyquruara ne pasqyre jane te tuat.
Nje dite ai i jep 20000 leke gruas duke i thene se mqs eshte ditelindja e tij ekipi i punes eshte i ftuar per nje darke bujare. Mishi i vicit, qengjit,pules, peshku, karkalecat, midhjet, ngjalat, vera, birra, rakia etj nuk duhet te mungojne.

Vjen shoqeria per darke. Te gjithe kenaqen. Burri i lumturuar, pas darke ndersa sheh gruan duke u zhveshur, refleksi i se ciles ne pasqyre e sjell ne qejf, e fton me sy xixellues te afrohet ne shtrat.

Ajo i hedh nje veshtrim tinzar, prek organet e saj eksituese dhe i thote te shoqit:
Shihe mire refleksin e tyre ne pasqyre. Ato qe sheh ti jane te tuat. Kurse keto qe po prek une i perkasin kasapit.
 
Top