• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bursat në ‘rënie të lirë’

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
30,668
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Asnjeri ste ndalon te jesh spektator....ka disa qe mezi e priten kete moment qe shume njerez do mbeten pa pune e te gjinden ne veshtiresi ekonomike duke u detyruar te shesin nga nevoja gjithcka....dhe keta blejne lire makina, shtepi, still etj duke u majmur me gjakun e djersen e nevojtarit.
Ka plot te tjere qe tani japin para me fajde per ata milionere qe skane para me kamate super mbytese por kane pasuri te patundhshme dhe keshu me rradhe.
Tani askush nuk investon ne nje shpikje sepse e kane me te shumtit mendjen per fitimin e shpejte e te fuqishem.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,476
Pikët
113
Aktivizimi i sistemit imunitar është jo specifik në interference, por duhet të jetë specifik për të shmangur efekte të tilla , tha Delgado.
Ai vepron si në zonën e lindur, jo specifike, ashtu edhe në pjesën e sistemit imunitar të fituar më vonë. Do të parandalonte gjithashtu përhapjen e mikrobeve patogjene.

 
Top