• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

"California Gurls", kënga më e re e Katy Perry

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113


Katy Perry ka publikuar hitin e parë "California Gurls" që paraprin daljen e albumit "Summer Starts Now".

Këngëtarja e cila u bë e njohur me "I Kissed A Girl" në vitin 2008 ka dhënë një intervistë për revistën “Maxim” ku cilësohet si “Artistja më e talentuar dhe më seksi e vitit”.

“Në këtë disk ka stil të viteve ’90, i ngjashëm me atë të Cyndi Lauper. Eshtë i pasur dhe me shumë surpriza. Besoj se kemi bërë një punë të mirë”, thotë Perry.

Sipas lexuesve të “Maxim”, këngëtarja amerikane është më seksi se, Brooklyn Decker, Zoe Saldana, Blake Lively, Megan Fox, Rihanna, Elisabetta Canalis, Olivia Munn, Kim Kardashian dhe Marisa Miller.
 
Top