• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cameron Diaz ka probleme me kilogramët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaLos Angeles, janar - Aktorja Cameron Diaz është ankuar se ka probleme me kilogramët, por jo si shumica e grave, me kilogramët e tepërt. Në fakt, për t’u mos dobësuar, vazhdimisht i duhet të hajë, veçanërisht gjatë xhirimeve.
“Kur xhiroj ha vazhdimisht, pasi shpenzoj energji. Madje edhe kur të ulemi dhe flasim për skenën tjetër shpenzoj energji”, ka deklaruar Diaz për mediet amerikane.
Ajo tha se ka aq metabolizëm të mirë, sa që nuk mund të shëndoshet, as kur e dëshiron këtë.
Në shoun e Jimmy Kimmelit, ajo shpjegoi se gjëja më e rëndësishme për të gjatë udhëtimit është ngrënia.
 
Top