• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cameron Diaz në lidhje me A-Rod

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Diaz raportohet se ka shijuar një varg takimesh të zakonshme me yllin e bejsbollit Alex ‘A-Rod’ Rodriguez.


Aktorja e filmave “Charlie’s Angels” raportohet se ka filluar një romancë sekrete me sportistin, pasi ata ishin takuar në një ndejë në muajin shkurt.

A-Rod është me Cameron. Ata e mbajnë lidhjen të fshehtë, por ata janë së bashku dhe plotësisht të pushtuar nga njëri-tjetri”, ka thënë burimi për revistën ‘Life and Style’.

Lidhja e tyre thuhet se është në fazat e hershme dhe thuhet se as sportisti dhe as aktorja nuk janë duke dashur ta bëjnë atë serioze.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top