• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cameron Diaz nuk i sheh ndeshjet e te dashurit te saj

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Alex Rodriguez nuk deshiron qe Cameron Diaz te shkoje te shohe te gjitha ndeshjet e tij te bejsbollit si shkonte ish e dashura Kate Hudson. Alex dhe Cameron, jane bashke qe ne shkurt, kur jane njohur te nje feste e Super Boul te prezantuar nga Tom Cruise dhe Katie Holmes. Alex deshiron ta marre kete marredhenie me ngadale dhe nuk deshiron qe te angazhohen se tepermi. Nje burim ka thene:

"Ai nuk do qe ajo qe ndodhi midis atij dhe Kate te ndodhi edhe midis atij dhe Cameron. Kate ishte prezente ne cdo ndeshje, neper evente, dhe madje edhe neper praktikat e Alex-it. Gjithshka mes tyre u be aq e ngjitur, aq shpejt!" 34 vjecari, i cili u nda nga Kate ne dhjetor, e ka mbajtur marredhenien e tij me Cameron private, qe te bente sa me pak buje.

"Edhe Cameron deshiron qe te jete keshtu. Cameron ka karrieren e saj dhe nuk do ta rrezikonte per asgje ne bote. Deri tani kane nje marredhenie shume te mire qe po funksionon per te dy."

Pra, disa burime kane thene qe gjerat mes ciftit po shkojne shume mire, pasi ata arrijne te ndajne jeten private dhe punet e tyre. Dhe me e rendesishmja, nuk po i nxitojne marredheniet e tyre.
 
Top