• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cana gjen dashurinë në Angli

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Lajmet rozë trazojnë herë pas here jetën e tij. E megjithatë, Lorik Cana, futbollisti i kombëtares sonë, gjithmonë është treguar hermetik për sa i përket jetës së tij private.


Sapo është zgjedhur në Angli nga komuniteti i shqiptarëve atje si “Ambasadori i shqiptarëve në botë”, menjëherë kanë nisur edhe thashethemet për futbollistin shqiptar.

Pikërisht gojët e liga e kanë përfshirë Canën në një histori që ka lindur së fundmi pikërisht në Angli. Madje, thashethemet guxojnë ta cilësojnë vajzën bionde nga qyteti i Mançesterit që quhet Jemma, si e dashura e re e Lorik Canës.

Fotot që ju sjellim e shfaqin Lorik Canën në shoqërinë e miqve të tij në lokalin “Collection” në Londër, ndërsa vajza bionde krah tij komentohet si e dashura. E në fakt kanë qenë pikërisht këtë miq të Lorikut, që kanë servirur lajmin për historinë e re të dashurisë së futbollistit.

Vetë Loriku nuk ka komentuar asnjë gjë, por e ka prezantuar atë në tavolinën e miqve si mikeshën e tij, ndërsa vetë bukuroshja angleze ka treguar se kishte nisur një lidhje dashurie me kapitenin e “Sunderland”.

Në fakt, biondja angleze ka nxitur dhe xhelozinë tek një prej vajzave në tavolinë, e cila gjatë mbrëmjes është përpjekur të joshë bukuroshin Cana. (Bluetooth)
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top