• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cana tani dhe kuzhinier ne televizion

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lorik Cana së bashku me portierin e Sandërlendit Kreg Gordon dhe sulmuesit Ken Xhons e Darren Bent, do të jenë “yje” të kuzhinës të paktën për një ditë.


Bluetooth shkruan sot se në fillim të marsit, Loriku është i ftuar së bashku me tre pjestarët e skuadrës që të marrin pjesë në emisionin e gatimit të kuzhinierit Marko Pier Uajt, në një eveniment special që do të organizohet në “Stadiumin e Dritës”, ku luan ndeshjet Sandërlendi.

Katër lojtarët e “maceve të zeza” do të gatuajnë së bashku një darkë me tre pjata, në krah të shefit të kuzhinës dhe më pas do t’ua shërbejnë atë të ftuarve. Gatimi do të jetë si një garë dhe në fund fituesi do të emërohet si “shef i kuzhinës”.

Emisioni “Kuzhina e ferrit” këtë herë do të spostohet në stadium, ku do të ketë edhe njerëz që do të hyjnë aty me biletë, përveç ekipit të Sandërlendit./Bluetooth /Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top