• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Canalis: Clooney më bën të re

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Elisabetta Canalis thotë se lidhja me George Clooneyn është më mirë se operacioni plastik, për arsye se ai e bën atë të ndjehet më të re.
Bukuroshja italiane e cila është tejet e lumtur me yllin hollywoodian, thotë se aktori e bën atë të ndjehet si 18 vjeçare.

“Ai është më i mirë se një operacion plastik”, theksoi me sens humori Canalis.
 
Top