• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Capital-T me klip të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Videoprojekti i fundit muzikor quhet “Ma e Mira” nga hip-hop artisti kosovar, Capital-T, i cili u bashkangjitet aradhës së klipeve të shumta të kësaj vere të nxehtë.


Këngët e fundit të Capitali-T ngërthejnë në vete një frymë melankolike me tematikë të pazakontë për repin, pasi që reperi flet për lidhjet e dështuara dhe për dashurinë në përgjithësi.

Klipi i këngës “Ma e Mira” është realizuar nga produksioni Imagine. Bëhet fjalë për një videoklip të thjeshtë, por që futet thellë e në tematikën e saj. Dy skenat e klipit kanë mjaftuar që ai të shfaqë një gërshetim mes thjeshtësisë dhe romantikës, i përcjellur nga një interpretim i jashtëzakonshëm.

Pos këngës “Ma e Mira”, Capital-T së fundmi ka lansuar dhe këngën “U bo von”, një realizim i cili pritet të jetë një nga hitet e javëve dhe pse jo muajve në vazhdim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top