• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Carell shpreson për “Get Smart 2”

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Steve Carell beson se do të realizohet edhe një pjesë e dytë të filmit “Get Smart”, nëse shkruhet një skenar i mirë.
Komiku 47-vjeçar, i cili luajti rolin e agjentit Maxwell Smart në filmin e vitit 2008, krahas Anne Hathaway dhe Dwayne Johnson, thotë se shpreson që të xhirohet edhe një vazhdim i komedisë së suksesshme.

“Ishte kënaqësi të bëhej (filmi i parë). Por mendoj të bëjmë edhe një tjetër, por duhet të jetë vërtet i mirë. Nuk dua të bëj diçka vetëm për ta bërë. Do të dëshiroja ta bëj shumë të veçantë”, ka thënë aktori
 
Top