• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Carla une besoj verberisht tek Sarkozy

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Carla Bruni hedh poshte te gjithe zerat e perhapura kohet e fundit ne disa media europiane per nje krize ne ciftin presidencial francez.


Ne nje interviste per televizionin britanik SkyNews ish top modelja shprehet se i beson verberisht burrit te saj.Nuk do te mund te kishte kurre lidhje te fshehta.

S’kam pare nje foto te tij qe te me ngjalle dyshime”, eshte shprehu Bruni.

Cifti Sarkozy-Bruni prej disa ditesh eshte ne qender te vemendjes ne faqet gossip. Carla me intervisten e saj hodhi poshte te gjithe zerat te cilet hamendesonin per nje lidhje klandestine te presidentitn Sarkozy me nje kengetare transalpine.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top