• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Carlos Santana fejohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Carlos Santana i ka propozuar në skenë të dashurës së tij, bateristes Cindy Blackman, njofton AP.


Gjatë kohës së koncertit të cilin e mbajti të premten në Chicago, 62-vjeçari Santana i kërkoi martesë bateristes 50-vjeçare, menjëherë pasi ajo kishte përfunduar një solo në bateri.

Cindy e pranoi propozimin e Santanas, ndërsa publiku reagoi në mënyrë të jashtëzakonshme për të mbështetur këtë moment.

Në vitin 2007, Santana u nda nga gruaja e tij Deborah Santana me të cilën kaloi 34 vite martesë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top