• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Carrey bëhet gjysh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jim Carrey u bë gjysh në moshën 48 vjeçare, pasi vajza e tij 22 vjeçare, Jane lindi një djalë, njoftoi revista People.


Jane Carrey dhe buri i saj, Alex Santana, u bënë me djalë Jakson Riley Santana të premten në Los Angeles.

Gjatë shtatzënisë, këngëtarja e bendit që bart emrin e saj, tha se mezi pret lindjen e djalit, babai i të cilit është këngëtar i metal bendit “Blad Mani”.

Jam e ngacmuar pasi që gjatë rinisë nuk jam pajtuar me vajzat. Për këtë jam e lumtur që është djalë”, tha ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top