• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Carrey ndahet nga e dashura

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jim Carrey dhe ish-modelja e Playboy, Jenny McCarthy kanë njoftuar në rrjetin social Twitter se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që zgjati për më shumë se pesë vjet.


“Jenny dhe unë besojmë se raportit tonë i ka ardhur fundi”, shkruan aktori 48-vjecar kanadez.

“Unë i jam shumë mirënjohës për momentet e lumtura që kemi kaluar bashkë dhe i uroj asaj më të mirën në jetë!”, mbyll sqarimin për fansat aktori komik, Jim Carrey.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top