• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Carrie Underwood martohet këtë të shtunë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Underwood do të martohet këtë të shtunë në një ceremoni private.


Këngëtarja Carrie Underwood, e cila është e fejuar me Mike Fisher, ka vendosur të martohen të shtunën në një ceremoni private por kanë refuzuar ta tregojnë vendin.

“Ajo dëshiron që dasma të bëhet në mënyrë të fshehtë. Carrie gjithashtu ka lidhur një kontratë me një revistë javore që fotot e dasmës të publikohen pas martesës”, ka thënë një burim për revistën New York Post .Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top