• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: ëdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepesëë

Do e shijoja ate caste duke e shoqeruar me nje gote shampanj :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: ëdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepesëë

Te meditoja.....E vetmuar.....
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: ëdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepesëë

Do kerkoja te arrija Nirvanen qetesi relax degjoja zhurmen e dallgeve qe vin e ikin,te shikoja perendimin e diellit se si zhduket avash avash, e kjo te ben te mendosh e te c"lirosh shummendime..
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Fotografi :p
Dhe do mendoja per ty :D
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

do shtrihesha ne rere dhe do numeroja yjet..
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

dhe une do boj si ky do shtrihem mire po nuk do nr. yjet se nuk do dal nate diten :p
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,436
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Krah me burrin duke pire nje gote vere te bardhe dhe duke shijuar ket moment magjeps :)
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 25, 2010
Postime
45
Pikët
0
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Do shikoja perendimin e diellit, ashtu do perendojm edhe ne nje dite !
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

ababababa se me bete keq fareeeeeeee...... do doja shume te isha ne krahet e nje njeriu, qe ta doja shuuuuuuuuuume , e te me donte shuuuuuuuuuuume, te shikonim te dy perendimin e diellit, dhe une qe rri ne krahet e ti,,,,, o cna bete me kete teme,,hahahah,, pastaj............
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,141
Pikët
113
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Do prisja Gomonen :p
 

Viking

“Don’t say it if you don’t mean it.”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,141
Pikët
113
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Ne Asnje Vend mi, Sdi not prandaj :p
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

po ske nevoje per not, se je me gomone mo
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,731
Pikët
113
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Do haja peshk ne zgar dhe do pija vere, kjo eshte sa per nxemje :D
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

une do beja tallava,hahahahahaha
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,731
Pikët
113
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Me fal per pyetjen :

C'fare eshte tallava ?
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cdo të benit buzë detit ne një përëndim magjepes ??

Me fal per pyetjen :

C'fare eshte tallava ?
tallava eshte ajo muzika jasha adelajda, jashaaa zjaaarrrrrrr
eshte muzika qe bejne kta gabelet, me kcy tralala, sdi me ta shpjegu ndryshe, se dhe une jam e re ne tr, jam tiranase e 2010,hahaha
 
Top