• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Celine Dion shtatzanë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kopertina kanadeze e “7 Jours” ka në qendër të saj Celinë Dion, shtatzënë me binjakë që pozon me fytyrën ujë dhe sapun nën shoqërinë e bashkëshortit Renë Angélil, 68 vjec dhe të djalit të tyre* René-Charles, 9 vjec.


Zëdhënësi i këngëtares përgënjeshtroi se Celinë ndodhej në spital për probleme me shëndetin.

Binjakët duhet të vijnë në jetë në muajin nëntor.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top