• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Celsius heq dorë nga orgazma për ‘el Classicon’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nives Celsius ka zbuluar se ajo mezi pret të përjetojë ‘el Classicon’ e saj të parë mes Real Madridit dhe Barcelonës duke thënë se ajo do të hiqte dorë nga orgazma mujore për të parë derbin më të madh të planetit.


Bukuroshja ka paralajmëruar në blogun e saj se ajo do të udhëtojë në Madrid me ç’rast do të shkojë në Santiago Bernabeu, vendi ku do të përballen Reali dhe Barcelona.

“Mendoj se shumë njerëz e presin me orgazëm ‘el Classicon’ dhe shumë njerëz kanë hequr dorë nga orgazma për shkak të ‘el Classicos’. Unë jam femër me të njëjtin qëndrim”.

“Herën e parë kur isha në Bernabeu ishte sikur orgazëm dhe ky ‘el Classico’ do të jetë orgazëm e shumëfishtë”, deklaroi modelja e njohur kroate duke mos fshehur dashurinë për Real Madridin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top