• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Censurohet Nora Istrefi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kënga e re e Nora Istrefit “Dy shokë” është duke u lëshuar nëpër televizionet e Kosovës vetëm pas orës 22:00 të natës.


Kënga, në të cilën ka edhe skena shumë të “nxehta”, nuk është pritur mirë nga redaktorët e muzikës brenda televizioneve kosovare, kështu që ata kanë vendosur që ajo të lëshohet vetëm pas orës 22:00.

Burime pranë televizioneve kanë thënë se kënga ka pasur raste kur është lëshuar në mëngjes, por më vonë ajo është censuruar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top