• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfarë po bëni në këto momente?

Status
Temë e mbyllur.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
8,632
Pikët
113
Po lexoj dhe po rilexoj nje bisede mbreme. Te mos jem ne kembe ne toke shijon
#poshte graviteti
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
45,578
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Te pelqen kjo puna @Viking ? Ma merr mendja qe ka vetem meshkuj aty ?
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
45,578
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Aq më pëlqen sa skam ç bëj po çti bëj hallit :(
Mua me ngjan pune interesante por nese nuk e Ke me pasion Apo nuk te terheq... te lodh para kohe normale .

Femra keni aty apo vetem meshkuj ?
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
18,182
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Mua me ngjan pune interesante por nese nuk e Ke me pasion Apo nuk te terheq... te lodh para kohe normale .

Femra keni aty apo vetem meshkuj ?
Ka mi si nuk ka është sekretarja -qesh-
Punë me 12 marsha e 12 goma o @Zana
Po të paktën i gëzohemi pamjes.
E18D752E-C18E-43D6-B893-1424B4750329.jpeg
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
45,578
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ka mi si nuk ka është sekretarja -qesh-
Punë me 12 marsha e 12 goma o @Zana
Po të paktën i gëzohemi pamjes.
View attachment 86159
Very nice pamja ( duhet Te ndihesh me fat ne k’te pike ) dhe ideja e atyre 12 te marshave dhe 12 te gomave 😆 it tells a lot prandaj mbase edhe me ngjan interesante si pune . 😀
 
Status
Temë e mbyllur.
Top