• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Cfarë shenje jeni ?

Cfar Shenje Jeni ?

 • Dashi

  Votes: 8 10.0%
 • Demi

  Votes: 9 11.3%
 • Binjaket

  Votes: 4 5.0%
 • Gaforrja

  Votes: 9 11.3%
 • Luani

  Votes: 12 15.0%
 • Virgjeresha

  Votes: 13 16.3%
 • Peshorja

  Votes: 6 7.5%
 • Akrepi

  Votes: 8 10.0%
 • Bricjapi

  Votes: 6 7.5%
 • Peshqit

  Votes: 5 6.3%

 • Numri i votuesve
  80

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Na Thoni Cik Ktu Shenjen Tuaj :)

Un Per Vete Jam Dashi
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

Deri Ne 10 U Lejoka Kam Lek Dy Shenja Pa Ven Mos I Ngeli Qefi Njeriu :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,711
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

Un jam Demi :D
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

luani... po sa luan paska forumi ncncnc kot sjemi mbreti i xhungles ne:D
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

Ju luanet mos u gezoni shume sa ka edhe dema forumi :p:p
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

Pse s'thua ti ScArFaCe u bo kopsht zoologjik ketu :p:p
T'i themi Mandit t'ia nderroj emrin forumit :p:p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

hahha nice teme kjo une jame LUANI
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfar Shenje Jeni ë

ONLINE pse sthu me se paskemi te dy nje shenje:)
 
Top