• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfar ben gomari ne diell?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Leshon hijeForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

e kjo eshte e vjeter
Po macja si del nga uji?
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

Gomari ne diell ngrofet!

Macja nga uji del me not.
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

shkruhet ndryshe dhe lexohet ndryshe??kush eshte?
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

....Kandidon per ne Opozite :p
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

vetem humbesi


cila fjal,lexohet njesoj edhe mbrapsh ?
 

xyz

V.I.P
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
3,818
Pikët
48
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

yes orchi

ta them dhe nji una :D

Fillon me P mbaron me i
ri i veshur ne te zi
....?
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cfar ben gomari ne diell?

Po e them nje dhe une :D
Plakat e urrejne te rejat e pelqejne , fillon me K dhe mbaron me I ????? :D :D
 
Top