• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Çfare do te veponi .. do te zgjedhin dashurine apo karrieren?jepni mendimin tuaj .....
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

SIGURO Karrieren e aty gjen dhe Dashurin ..se Dashuria nje her vjen dhe duhet te mendohesh mire para se te vendosesh :)
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Mendoj se duhet nje nderthurje e te dyjave...sepse nqs nuk ke nje karriere te mire mendoj se do kesh edhe probleme ne dashuri,mendoj se jane te lidhura ne menyre te ndersjellte me njera-tjetren.
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

valla te dyjat ama edhe dihet dashurine e dua ma shumeeeeeeeee
po ne fund ja kisha kendu qet kenge

dashuria nuk ka kusht s'mundesh te me mbash ne grusht
kerkon krejt me i braktis shoqeri e farefis
nuk ja vlen per dashuri shpinen krejtve me jav kthy
nese ai me do vertet me pranon me keta krejt ;))

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZvknEb7fJPQ"]YouTube- Viola Dashuria nuk ka Kusht
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Kesaj pytje mund t'i pergjigjem veç pasi te kem arritur karrieren...!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Nëse ke dashurin, merr një spunto më të madhe për karrierën. Një individ në mes një turme është hiç, nëse ke mbështetje dhe dashuri, gjen motivin për gjithçka :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Nëse ke dashurin, merr një spunto më të madhe për karrierën. Një individ në mes një turme është hiç, nëse ke mbështetje dhe dashuri, gjen motivin për gjithçka :D
Atehere sipas ketij mendimi ( qe e kundershtoj pjeserisht..), nuk ka pse te shtrohet pyetja "Cfare do te zgjidhni ..mes dy alternativave.? ":)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Atehere sipas ketij mendimi ( qe e kundershtoj pjeserisht..), nuk ka pse te shtrohet pyetja "Cfare do te zgjidhni ..mes dy alternativave.? ":)
Unë u mundova ti alternojë të dyja, pra pak më shumë rëndësi për mua ka dashuria, pastaj vjen karriera. :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Ndersa une nuk u prononcova...por mund te jete edhe keshtu Madness.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Do ishte perfekte qe ne zgjedhjen finale te ishin te nderthurrura te dyja pasi do arrinim te ndiheshim te plotesuar. Gjithsesi perpara nje zgjedhjeje une do te zgjidhja dashurine pasi nese vertete jam e afte mund ta ndertoj te ardhmen time kudo dhe kurdo * sigurisht edhe me pak fat *!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

nuk ka zgjedhje fare se te dyja na duhen.......eshte si puna baterive qe kan + - !!
ju uroj shendet :)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,519
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Ne rradhe te pare do zgjidhja Dashurine, siç e keni thene me siper duhen te shkretat te dyja :D
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Karrieren... Dashuria do di t`me gjeje me pas :p
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
18,420
Pikët
113
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

dashurine, si gjithmone...
 

I Vogli

Bebush
Anëtar
May 12, 2013
Postime
71
Pikët
0
Vendndodhja
Kanada
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Une jam nje njeri qe ndjek rrugen e zemres , nuk ndjek rrugen e mendjes
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,379
Pikët
113
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Vetem karrieren, me karrier arrin gjithqka, me dashuri shpesh here perfundon tragjikisht :)
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Dashurin.Pa dashurin vetem do punoje,ndersa vetem me karieren nuk do beje....
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
71,593
Pikët
113
Përgjigje e: Cfar do te zgjedhin dashurine apo karrieren?

Vetem karrieren, me karrier arrin gjithqka, me dashuri shpesh here perfundon tragjikisht :)
Kujt do ja "palosje" pastaj....karrierës??:D
Nuk ka as emër që të kujtojë ndonjë femër seksi.....sidomos pjesa e parë e emrit.:p
 
Top