• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

cfar kerkoni nga jeta!!!!

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
cfar do deshironit me shum nga jeta e perditshme qe beni???
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: cfar kerkoni nga jeta!!!!

belle_vie te uroj du muaj lej marsh ishalla.
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: cfar kerkoni nga jeta!!!!

aman un ikam tera them, por njeriu su ngopka mer aq me shum aq me keq qenka.
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: cfar kerkoni nga jeta!!!!

une kerkoj nga jeta te rri nje dite ter diten ne chat hahahahahaha se spo me del koha ene ti shaj pak :p:p:p:p as gje skerkoj tani per tani po kur te vije koha te marr nje burre qe o zot e di vete ai :p:p:p
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: cfar kerkoni nga jeta!!!!

lol lol lol mikaela. te uroj nje burr qe te jet si endrat e tua ishalla, lol
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: cfar kerkoni nga jeta!!!!

kerkoj nga jeta te jem e lumtur dhe me tru
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: cfar kerkoni nga jeta!!!!

Te vleresohem per aftesite e mia dhe per ate qe jam vertet...njecik veshtire por gjithsesi rendesi ka qe perpiqem...:)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: cfar kerkoni nga jeta!!!!

nga jeta kerkoj cdo gje po me shume kerkoj njeriun qe e dua te me doje dhe ta kaloj bukur
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: cfar kerkoni nga jeta!!!!

Te me mbaj larg emocioneve te forta :)
me ngarkesa pozitive ose negative qofshin
 
Top