• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare do i thonit dikujt ne keto momente?

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,182
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
Urroj qe te jesh mire, sepse une as nuk mund te te shof, e as nuk te flas dot.
Por dije se ne kete situat te kujtova dhe sinqerishte urroj te ia kalosh mire 😜
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,101
Pikët
113
Lying can never save us from another lie.

Vaclav Havel
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
4,182
Pikët
113
Vendndodhja
Tetove
E shef, se e keqja nuk te vinte nga une.
Une di edhe te Heshtë, di edhe te eci me hapa prapa.
Di edhe te mos jem e te mos dukem.
Por me mendje gjithmon atje, atje ku une si nje e shurdher, mundohesha te pikturoj te qeshuren (ha ha ha _në) tënde. 🤣😂😜

Wow..
 
Top