• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?


Me duaj sic te dua, kujdesu ti per mua sic kujdesem edhe une per ty, me bej te lumtur duke me falur nje pjese tenden te bukur... Dashurine...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Te lutem na ruaj nga budallejt se e ke mush ket dynja plot,siç i krijove te lutem ashtu shfarosi..ose leri te mbyten ne budallallikun e vet ashtu siç mundohen me kontaminu ato te tjert..
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

paske qen nji....po njiii...amaaa, po c`paske qen mi shtrigeeeeeeee :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Perse zgjodhe personin e gabuar!
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Pse je kaq e padrejt me mua :( :(
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

me jep nje shanc qe ta kem gjithemone!! :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

pse vetem mua me ka nda nga kjo jete hajt se spo foli me shume ........... :(
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Je shume e veshtir :S
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Nese je kaq e bukur, at'here pe lindim ne duke qarë?
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Je shume e keqe :D
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Q....a motren.Pse nuk me bere zezak.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?

Kujdes mendimeve të tua, sepse ato bëhen fjalët e tua!
Kujdes fjalëve të tua, sepse ato bëhen vepra e tua!
Kujdes veprat e tua, sepse ato bëhen zakonet e tua!
Kujdes zakoneve të tua, sepse ato bëhen Karakteri yt!
Kujdes Karakterit tënd, sepse ai bëhet "Fati juaj''!
 
Top