• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

C'fare do te benit nese do gjenit......

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
ë'fare do te benit nese do gjenit ditarin e partnerit/es tuaj ose nese do t'i zbulonit passwordin e emailitëë
Do ta lexonit ditarin ose mesazhet apo do ta respektonit privatesine e tij/sajëë
 

TiGeR

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 21, 2009
Postime
56
Pikët
0
Vendndodhja
Tirana
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Nuk para jam i dhene pas ketyre kam besim
tek e dashura qe kam.
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: ë'fare do te benit nese do gjenit......

besimi mbi te gjitha po nuk pate besim ske lidhje. edhe ditari apo email jan gjera private te personit keshtu qe nuk do e hapja email apo ti lexoja ditarin
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Thon qe kush beson femren ska nevoj per brir se ka lind me to ......
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

lol stealth e para punes ditar ska pas ndonje nga kto qe njof.po password e email ma japin vet :D dhe skam besim asi her
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Ehhh Sa Do Qe Te Kesh Besim Prap Te Ngjitet Gishti Per Ti Par :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

ok teme e bukur kjo nese do i besoja nje enjriu pass te msn apo te ditari dhe ai mund ta shikoje ne momente qe nuk jame une ne prani po nqs se ai e ben kete ne pranin time do ti thoja lamtumireee forever
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Pjo
Kam vertetuar disi qe gjerat jo gjithnje jane sic duken
Prandaj dal ne Konkluzion Qe Jo Nuk Kam Per Te Gerrmuar Aty Ku Duhet Te Besoj :)
 

picasso

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 21, 2009
Postime
4
Pikët
0
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

teme sh e e bukur...nese mungon besimi...nuk mund teket rraport!!!une nuk mbaj nje raport te gjate nese nuk shof ciltersi dhe komunikim...dhe kur ka ciltersi dhe komunikim...te gjitha kodet jan te kota..pasi j lexon ne sy cdo gje ...
p.s une kodet i mbaj ne mendje:)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Vertet Jeni Kaq Te Paster Dhe Kaq Te Sinqert Per Keto Qe Thoni ë
Nuk Jam me Mendimin Tuaj Sepse Dhe Vet Partneri Nese Te Jep Pasin Nuk Ka Asgje Per Te Fshehur Dhe e Din Se Cpo Ben, Eshte Llogjike Qe Partneri Tjeter Dashje Padashje Ose Thjesht Nga Kurioziteti Do Lexoj Dhe Privatsin E Partnerit Te Tij , Me Pak Fjal Nuk Ka Te Fshehta Midis Njeri Tjetrit.
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Nese do besoja aq shume , Do kontrolloja akoma dhe me shume , Por jo deri aty ,Ne ditar apo ne pass e e-mail , Jam dakort me shprehjen , Beso -Kontrollo :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Re: ë'fare do te benit nese do gjenit......

Ouuu te kontrolluar !

Ditar e ca te jete deri dhe fatura dritash :p e jo me telefoni apo sms etj etj .
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: ë'fare do te benit nese do gjenit......

E mira esht te mos shikonim por kuriositeti sna len se dhe ai po te ishte do shifte..oj kto
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: C'fare do te benit nese do gjenit......

Gjithmon e kam pasur parim. Shikoje sinqeritetin, ciltersin, respektin. Nese ndonjera nga keto calon, filloje dhe dyshoje. Nuk do e kisha problem per t'ia gjetur, shume e thjesht. Por, gjithmon kam pasur deshire te krijoje besim, dhe me lidhjen qe kam. Kemi nje raport shume te mire dhe besojm tek njeri - tjetri, nuk kemi arsye perse ti fshehim asgje. Njeriu fillon dhe behet kureshtar ne momentin ku te le shkak, kur te le te kuptosh se dicka nuk shkon, se dicka eshte krisur dhe njeriu fillon dhe e kerkon me ngulm ate hapesin e tij. Pa dashur ti hysh ne privatesi. Ne kete moment, une menjehere do ta hapja, te ndergjegjesohesha me veten time, te konsolidohesha dhe te beja zgjedhjen. Gjithmon kjo te me vlente per mire, dhe jo per te shkaterruar dicka.
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: C'fare do te benit nese do gjenit......

Eshte E Kot Ti Shofesh Privatesin Dikujt Sepse Asgje Tjeter Nuk Ndodh Pervec Zenkave Debateve , Se Kam Ber Edhe S`besoj Ta Bej Ndonjeher Nje Gje Te Till
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: C'fare do te benit nese do gjenit......

Asgje nuk do kisha be e para nuk do kisha be kontroll nese ai mua nuk me kerkon, po nese ka deshir ai vet te mi jep si pass(email) dhe lexim ( ditari) thjesht nje kontroll pastaj jan dhe gjera personale ato as nuk duhet me te kerkuar pass apo lexim te ditarit .....
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: C'fare do te benit nese do gjenit......

do te tregoja mungese respekti nese nderhyja ne gjera personale.

mjaftohem me leximin e syve!
 
Top