• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare do te besh?

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Cfare do te besh?

-----------------------------------------------------------------------------

Kjo eshte nje loje e cila luhet ne kete menyre:
dikush thote nje send apo nje emer (psh liber) dhe personi tjt mbrapa duhet te thote se cfare do ti bente kesaj gjeje( psh librit....do ta shfletoj) dhe me pas do vinte nje emer tjeter per ti lene rradhe pasardhesit se cfare do ti bente.

Po e filloj une me: Pjate
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do te besh?

E lepija
Disc
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare do te besh?

I kontrrolloj patenten
Pc
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Cfare do te besh?

nuk du me ndegjue :D

gramafon
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,587
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do te besh?

DëgjojëSharrë....
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Cfare do te besh?

prej , sharisë..

treni

p.s. po me duket se vllau ta paska pi pak viski ...
 
Top