• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Nuk e di nese ku ka ndodhur ndonjehere t'ja drejtoni vetes kete pyetje,ose te keni deshiren per jetuar nje jete tjeter,ndoshta jeten e dikujt tjeter me karakteristika e detaje te tjera edhe me nje ritem te ri!
Ne fakt shpesh na rastis te duam dicka ne jete,ose jeten tone do ta donim ndryshe nga c'eshte ne realitet...Ju cfare do te deshironit te ndryshonit ne veten dhe ne jeten tuaj; dicka ose (edhe dike) qe mendoni se do ju pelqente shume te bente pjese ne jeten tuaj,ose qe do te bente jeten tuaj me te kend shme po qe momentalisht e shihni larg vetes edhe si dicka te paarritshme?!

Ne pergjithesi jam e kenaqur me jeten time,edhe me personat qe bejne pjesen ne boten time qe me bejne te ndihem e plotesuar! Por ja qe ndonjehere them me vete qe do te doja te kisha nje jete disi me ndryshe,ndoshta me te thjeshte ne pikepamjen e pare dhe ne arritjen e synimeve te mia! Nuk prentedoj te kem bere shume gabime ne jete por ndoshta nese do me jepej mundesia do tregohesha me e matur ne disa vendime qe ndoshta i kam marre me nervozizem ose per disa mundesi qe ja kam privuar vetes me shume kokefortesi :(!

Po juve miqte e mi ju ndodh te keni deshiren te ndryshoni dicka ne jeten tuaj?!
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Asgje Jam I Knaqur Me Kto Qe Me Ka Fal Zoti,S`kam Zili ....
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Ndoshta nuk duhet te isha treguar shume e dashur dhe e shoqerueshme me disa persona qe nuk e kane merituar por jeta vazhdon, e drejt e shtrember kjo eshte jeta ime...
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Edhe Nqs Dicka Ndryshon ,Prap S`jam Xheloz Pse S`kam X Gjo Ose X Gjo , Kam Qen ,Jam ,Dhe Do Jem I Kenaqur Me Jeten Time....
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

qe mos te besoj ke cdo njeri..!!!
tjeter nuk dua te kerkoj asgje se do mundohem e do i bej cdo ndryshim po kte dreq besim dua te heq eshte gje e teper ke un :mad:
 

Mesnatë

Away
Anëtar
Jul 5, 2014
Postime
993
Pikët
48
Vendndodhja
Germany
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Kete te met e kam , besoj shum leht kete doja ta ndryshoj..
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

se mos mu dha rasti e se bera une ate ndryshimin...
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,238
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

S'kam bateri te mjaftueshme ne lap-top per kete teme...


Battery: 1 hr 06 min remaining
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,692
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

mos fakti qe sme ka ren llotaria
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,692
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

……………oppps
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,692
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

…………wrong topic
 

IronMan

Kindda Hero
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
1,776
Pikët
113
Vendndodhja
Marvel Universe
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Me duket cdo gje ne vendin e vet keshtu qe asgje!
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Jam shume tifoz. Do me pelqente te isha me pak.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,057
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

Vehten.

Edhe ca karaktere futja kot me kete ligjin e ri sipas te cilit ligjerimi duhet te jete sa me i gjate.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,289
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare do te donit te ndryshonit ne jeten tuaj ...

jeta ime e shpifur eshte perfekte..asgje sdo ndryshoja.
 
Top