• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Arroganca...pabesia...servilizmi....mendjemadhesia....Dyfytyresia !!!!
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Arroganca,Mosmirnjohja dhe Dyfytyresia
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mosmirenjohjen per tjeter nuk mund te gjykoj
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Yhyyy Shume gjera ja po i permendi disa prej tyre, Paftyrsia, mos mirenjohja, mashtrimi, jokorrektesa, llafazaneria etj:) mjaftojne besoj
 

Altruista

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 2, 2012
Postime
130
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Hiperbolizimi deri ne genjeshter.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Injoranca!
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,078
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Koha.


............
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
32,780
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mendjemadhsia & Mosmirnjohja
Dhe ca te tjera :p
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,686
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Anemia ia zbeh imazhin !lol!
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
51,974
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mospasja e nje imazhi....
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mungesa e vullnetit apo mungesa e deshires per te permiresuar veten..
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,816
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Servilizmi....
 

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,726
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Injoranca & rracizmi ose rracizmi si pasoje e injorances.
 
Top