• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare fsheh Laura Pausini

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kengetarja e famshme italiane Laura Pausini njoftoi se do te terhiqej nga skena per dy vjet,per t’iu dedikuar me shume jetes se saj private
.

Cfare fsheh kengetarja* Laura Pausini?Nuk e ka fshehur kurre se deshiron nje femije nga partneri i saj Paolo Carta. Nuk dihet nese vertete ajo eshte shtatzene, por rrobat e gjera ndoshta fshehin sekretin e kendshem.

Shpesh Pausini keto kohe eshte pare neper aeroporte duke udhetuar sa me shume te jete e mundur dhe duke shijuar pushime ne vende te ndryshme te botes.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top