• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere per te qeshur....

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
6,501
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Po degjoja ca keng qe me kishin derguar dje

E nejse me del perpara Ydhi perball

Me kapi nje e qeshur prej budadhai

Ylli goes on
Kemi kaqurrela sot 💅🏻

Imagining to marry sb today and is oo trend tomorrow 😭😭😭😭

Ckane ca levizje me duar e kemb.
Vdiqa.
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
7,153
Pikët
113
Nje mesazh qe burri ja kishte derguar shefit gabimisht ,ne vend qe te ma dergonte mua
-cuci ,po vi ne shtepi:)
Dhe shefi i kishte shkruar
Ne frengjisht te lutem:)
-nuk ishte per ju:)
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
11,065
Pikët
113
Nje mesazh qe burri ja kishte derguar shefit gabimisht ,ne vend qe te ma dergonte mua
-cuci ,po vi ne shtepi:)
Dhe shefi i kishte shkruar
Ne frengjisht te lutem:)
-nuk ishte per ju:)
mgjs e kam thene, mu kujtua msg im per shefin. Isha pak vone dhe I shkruajta thjesht:" Vonoj 15 min".
Asnje reagim ai. Me erdhi pak inat. Gjate dites sic merrem me cel, shoh msg. Ia kisha nisur: "Vonoj 15 ore".
Keshtu qe ishte ne rregull ai. 15 ore quhej munges pa arsye jo vones. 😁
 
Top