• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju ka bere per te qeshur...?

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
5,089
Pikët
113
Kur ngatrrohen mendimet :

C'fare eshte sfere Private dhe c'fare jo ?
Nqs une vendos tre cadra ne ballkon , hyn ne sfere private apo publike ?
Nqs vare nje mbules Tavoline ne ballkon , hyn ne provokim apo sfere private ?
Nqs dikujt i dhuroj nje Liber me poezi , hyn ne provokim, tradhti bashkshortore apo thjesht nje xhest normal ?
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
16,354
Pikët
113
Fakti qe nje costumer hyri ne dyqan dhe la te blerat nga dyqani alkolit ne tavoline jasht. Nje kalimtar i more rehat fare dhe pasi i thame ne qe e pame nga vetrata costumeri shkret tu e gjurmu me vrap lol. E kapi si perfundim
1FFA08DE-CDB8-4D26-A7D5-C6F6182721C4.jpegEDA45561-F998-4A21-AE16-558085952B67.jpeg
 
Top