• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ?

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

ஜॐஜ______ஜॐஜ______ஜॐஜ shetitja
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

alkooli dhe ndeshjet:)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

seksi dhe vetem seksi
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

te jem vetem tu pi cigare se po te jem me ndonje person do boj llafe kot:D
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

ana kalo iher nga lagja ime une te jap sex ti me jep noj tek :p
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

love is the best medicine :)

ufff sa e stresume jam :p
anyone have anyëë :S
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

Me gjithe qejf. Kur e doë
Vetem ti ma qeteson stresin.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

Muzika Cigarja Dhe Interneti Kryesorja O Cigarja :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

Muzika Dhe Bari ( Nuk Pi Mo E Kom Lon )
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

Ndonje her nuk dua te qetesohem dua ta kem ate stres per ca kohe se me mer malli :p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

Ndonjehere varet edhe nga stresi qe une perjetoj edhe nga shume rrethana te tjera qe mund te influencojne ne alternativen time gjithsesi muzika eshte nje karaktestike shume qetesuese dhe njekohesisht perse jo shmangia e situates duke u larguar dhe duke u marre me dicka terheqese qe te rikthen sado pak humorin ...
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ëë

nqs se jam me stres ose me nerva qetesohem kur futem ne chat e shaj ose qaj:(
 
Top