• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare keni blere per here te fundit?

Status
Temë e mbyllur.

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,312
Pikët
113
Sot dola thash do ble vet per vete si perfundim prap asgje per vete . Vetem per vajzat😅
 
Status
Temë e mbyllur.
Top