• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare konsideroni humbje kohe...?

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

Cdo gje e padobishme te merr hapesire nga koha jote! Duhet te jesh nje menaxhues i mire i termit kohe qe ti dish te menaxhosh ne menyre racionale edhe kohen personale ...
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

Humbje kohe konsideroj faktin qe politikanet nuk i japin prioritet te rinjve dhe perkatesisht studenteve e ardhmja e atdheut ketu e zgjeroj me tej duke hapur vende pune duke i ndihmuar ate te nderthurin vizionin e tyre ne primar per atdheun duke perparuar dhe me teper pakesimin e standarteve te punes duke e ulur dalengadale sadopak dhe sa me rracionale :)
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Te luash tavull me land fshatarin , edhe te te marr bravot me radh me ik mendja eshte humbje kohe totalisht madje me shume se kaq :p
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

Chat....ku ka me hupje kohe se aty
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

kur fle gjume shume hahahahahh
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

Te tregosh maturi dhe mirekuptim ne ceshtje dhe persona qe nuk e meritojne nje sjellje te tille ...
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

Kur mundohesh te mbushesh boshin ta besh plot. Iluzion mental do ta quaja.
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

humbje kohe konsideroj komunikimin me njerez qe si kuptoj dhe s'me kuptojne.
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Cfare konsideroni humbje kohe...?

Humbje kohe mendoj se eshte vazhdimi i jetes duke mbajtur gjithmone koken mbrapa tek e kaluara...Eshte njelloj sikur te ngelesh ne vend numero !
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
te gjithe kohen gjat te ciles nuk bej seks e quaj te humbur....
 
Top