• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare më dallon nga këngëtaret e tjera Rovenen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rovena Stefa, një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.


Ky adhurim ka ardhur edhe falë ekstravagancës dhe pamjes së saj mjaft joshëse dhe duket se këngëtarja është bërë pak vetëvlerësuese ndaj vetes së saj duke thënë se ajo dallon shumë nga këngëtaret e tjera,dhe dallimi kryesor është pikërisht emri i saj dhe shumë gjëra të tjera deklaron vetë këngëtarja Rovena Stefa duke buzëqeshur në një intervistë për një të pëditshme .

Por përvec bukurisë së saj si femër ajo është dhe një këngëtare e zonja që me zërin e saj ka pushtuar të gjitha tregjet muzikore shqiptare po ashtu edhe ato jashtë trevave.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top