• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Mire se erdhe [email protected] !mundet te beje nje prezantim me te bukur se sa ky qe sapo bere, plus titullin e temes nuk arij ta kuptoj ?
Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?
Cfare ofrohet neper forume sipas mendimit tend ?
 

[email protected]

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Mire se erdhe [email protected] te beje nje prezantim me te bukur se sa ky qe sapo bere, plus titullin e temes nuk arij ta kuptoj ?
Cfare ofrohet neper forume sipas mendimit tend ?
Flmd, nuk po orientohem dot. Prit nja 5min sa tja marr doren, te shoh ku jane temat, dhe cfare disktutohet. Niveli i diskutimeve, aty e kisha fjalen me pyetjen time.

Meqe jam e re ketu, mire eshte te vini ju te prezantoheni 1 e nga 1.

Mirese te gjeta Mandi. `thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Kuptoj :) gjithsesi do tja maresh doren shpejt se dukesh qe aftesit ste mungojn,
Welcome
 

[email protected]

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Po m'pelqeka si version forumi,format, opsionet etc etc . :D

Good job!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Mire se erdhe qendrim te kendshem

ps: sa do japesh ti ktu ne forum aq do marish...lol :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Varet ku e vendos veten , ke nga te gjitha temat , meqe ra fjala temat e psikologjise/filozofise po marrin pluhur nese i ke qef :)

MIre se te vish !
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Mire se erdhe ,kalofsh kendshem ktu:)

Po te ofroj nji``fumato``kaq kisha mundsin:D:p
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Flmd, nuk po orientohem dot. Prit nja 5min sa tja marr doren, te shoh ku jane temat, dhe cfare disktutohet. Niveli i diskutimeve, aty e kisha fjalen me pyetjen time.

Meqe jam e re ketu, mire eshte te vini ju te prezantoheni 1 e nga 1.

Mirese te gjeta Mandi. `thankyou`
Zakonisht, kur hyn ne nje grup te caktuar, gjeja pare qe behet eshte te prezantohesh ti qe vjen i/e fundit. Bile, edhe kur behet fjale per nje shef.

Tani, ti meqe ti qenke i/e ndrojtur, ne po te themi mire se erdhe dhe prezantimet po i leme per nje here tejer:)

Sa per faktin qe mundet te rrish apo jo, ky eshte problemi yt:p
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

une te ofroj nje kokerr portokall te embel
mire se erdhe ne mesin tone ja kalofsh sa me mire rrushe klm
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Cfare me ofroni, po te qendroj ketu?

Po te ofrojme mirepritjen ..
Per te tjerat ne saje te preferencave te tua do ti vertetoje koha ! :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top