• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buze ?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Kam hasur disa raste shume te rralla, por qe me kan ber pershtypje shoqe te ngushta qe kur takohen puthen ne buze me njera tjetren. Por kuptohet nuk eshte french kiss
Dua te di mendimin tuaj per sa i perket pyetjes sime.

Si e gjykoni ju kete ? A eshte normale, apo eshte e gabuar nje puthje e tille ?
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Per te mendu skena koh me humb per lesbiket po thjesht bindemi qe semundjet psikologjike po shtohen me teper se sida ditet e sotme se arsye fizike ose natyrore skan kto njerez qe kan prirje drejt seksit te njejt thjesht o degradim truri ose shok te fuqishem emocional te kaluar gjat femijeris qe sjellin si rjedhoj devijime seksuale te tipit lesbik ose homoseksual me pak fjal
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

goca tmira :p
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

ncncnnc po cfare ka ëë une ja prsh boranen ne buze e kissi kur e shof !!!!

asgje ska !kshu ce mos tju ngel hatri juve do ja fus llapin next time:p :p
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

Dashuri e tjeskashme shoqerore , Nice dmth , Nuk do mendoja se do ishin less :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=85LoD1E0NrA&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

Se kisha fjalen per kto loj puthjesh me kaq pasion . Kto jan Less Ose tap
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

Golden boy meqe qenka dashuri e tejskajshme shoqerore pse si tako shoket ene ti kshu pra :p:p Mir e ka thon Stealth te shkara :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

per emndimin tim do kene pire se ska mundesi me u puch ne buxa:p
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

Romanisti Degjo une e kam then edhe me pare qe nuk kam shok , Ndaj dhe kjo dashuri me duket e tejskajshme , Por mgjithsesi cdo puthje me pasion si kjo me siper Tregon nje lloj tjeter dashurie , Dmth nese jan 2 goce jan less , Nese jan 2 Cuna jan pederasta, Dhe nese jan 1 Goc e 1 Djale Jane te dashuruar ok ë
Nice fare dmth :):)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

ahahaahhaha e lezetshme kjo tem..un sdo e psikologjisja gjate ..psh kam faktin qe un kam 1Shoqe /moter me nick NortoN dhe e kemi deklaruar qe me njera tjetren..ska asnje mundesi tradhtie ext sido tjen rreathanat..un e puth e ajo me puth me germa ore..sbesoj se ka gjet tkeqe..pse jo me germa i kemi kerkuar dhe doren njera tjetres :D
/me kjo e fundit ishte shaka :)
po nbuz jena puth me me germa ....lol se real sjena Lesbiene e mos na bofte zoti :)
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,412
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

Kam degjuar qe francezet si shenj respekti puthen ne buz jo (femer me femer) por meshkuj dhe femra ne rreth shoqeria,kam par prinder qe puthin femijet e vegjel ne buz edhe me duket shume SWEET :)
Sme duket gje jasht tokesore por, kurr sdo ta beja.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

Belle_vie tani e kuptova pse i hedh ato logse ne forum e paske icik ate sport ...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buzeë

hahahahhahahahahahhahahahahhahahhaha plac ti ajo s'eshte NortoN PO ESHTE 1LESBIENE tamon lol
Roxy spara ndodh jo ne FRANCE se kam vite ktej e sme ka ndodh ndonjeher tputh naj femer nbuz per respekt lol
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Kto greckat kshu pufen ke buxa :p dhe se kan prb fare :D
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,057
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Kam nje shoqe qe puthet ne buze me nje shoqen e vet. Kur i shoh ma shpifin! Shyqyr o Zot qe ke bere mashkullin! Ta di per falenderim!
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Po ajde shoqet them shprehin dashuri e tyre nuk me shqeteson po me vjen ndot ku dihet ku e ka vene gojen shoqja
Po kur i dashuri tend puth te motren ne buze atje te ngrihen nervat.
 

Universal

Anëtar i ri
Banned
Anëtar
Jul 21, 2011
Postime
591
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

PuthjeT Jane Thjesht Puthje . Edhe Varet Se Si E Jep Edhe Ku E Jep . Edhe Me Ca Qellimi Mua Me Ka Dal Rasti Te Shof Puthje Te Tilla Po Ne Anje Menyre Mund Te Quhet " Lesbike " Gjithsesi Secili Ka Mendimin E Vet Edhe Mund Ta Shpreh Si Te Doje .....Kaq Nga Mua ReSpEcT Lespiket :p
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,098
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Ktu ku jetoj une shikoj shum femra qe puthen ne buze, ne ambjentet publike,neper dyqane ne rruge ,neper u-bahne dhe s-bahne.

Mua si femer me duket nje gje e shpifur,ose me mire nje gje e peshtire.

Si e ka then dhe Mistrece,qe zoti shyqyr qe ka dhen dhe meshkujt ne kte jete. se vaj medet ç'do ishte bo po te kishte vetem femra,ose vetem meshkuj:D:D

Ndersa per lezbiket eshte normale.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Shum gabim,nuk eshte normale,si u puthkan ne buze e nuk i bojne nje xhiro gjuhes..
 
Top