• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buze ?

Conrad

Anëtar i ri
Anëtar
May 28, 2011
Postime
328
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Nje menyre e tepruar per te shprehur dashurine dhe respektin e tyre shoqeror.
 

Le Chiffre

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 4, 2010
Postime
141
Pikët
0
Vendndodhja
Tirona - ku tjeter!
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

heee...mbase une nuk perqasem fort per kete teme, por po jap nje mendim qe dua ta ndaj ketu:
- Lejsbige dhe Gay, ne fakt nuk ka asgje te beje me te pelqyerin. Per sa kohe shqoqeria do ti urreje apo pranoje pa problem, ben nje gabim shume te madh!
Keto jane njerez, dikush semuret nga zemra...dikush nga gjinia. Per sa kohe bota nuk i shikon keto si paciente atehere ne i kemi perbuzur, i kemi lene te "vdesin" dhe te behen te padobishem per qellimin qe i ka krijuar i madhnueshmi zot.
Vetem kur e gjithe shoqeria dhe familja ti shikoje keto si paciente, dhe te kerkoi nga shkenca mjekesore te kerkojne ilacet per ti sheruar, atehere cdo perqasje per pranim apo urrejtje jane shume te gabuara! Per mua ato jane paciente qe kerkojne sherim!
Sa per tu puthur apo cfar mund te bejne ato, eshte jo vetem e papranueshme, por edhe kunder te gjitha ligjeve te natyres dhe shoqerise!
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,906
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Une sinqerisht nuk i gjykoj kaq keq...vete nuk do e beja sepse do ndihesha ne siklet dhe nuk me perket si menyre pershendetje, por nuk e shikoj kaq tragjike apo te shpifur..eshte thjesht nje smack..
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,906
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

As e neveritshme nuk me duket...me shume e shoh si nje levizje ironike...Pastaj nuk te ishin referuar ty fjalet e
postimit tjeter, thjesht ishte mendimi im, i hedhur aty.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,906
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

...ishte per qartesi, asgje me shume.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,933
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

As e neveritshme nuk me duket...me shume e shoh si nje levizje ironike...Pastaj nuk te ishin referuar ty fjalet e
postimit tjeter, thjesht ishte mendimi im, i hedhur aty.
Bobberry;))
Po neve meshkujt qe puthemi ne faqe,si do na quajne valle?
E madhe je-shok-
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,024
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Asgje nuk mendoj, bota te bej ç'te doje ..lol lol
 

^_^

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 14, 2011
Postime
33
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Adoleshence.....
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,099
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

As nje vit me perpara kisha nje shoqe shqiptare, e doja dhe e dua shume,
gjithmone rrinim bashke ne uni, kur dilnim se di pse po duheshim me shume se sa tani, sepse tani koha dhe shume arsye na ndane.
Dikur kur takoheshim e putheshim tek gusha, dhe kur ecnim ne rruge kapeshim
dore perdore....o kam dashur ate rob o asnje tjeter ne kete bote.
Me shume vuaj largimin e saj se sa humbjen e nje dashurie.
Dy shoqe te ngushta qe puthen ne buze dhe ne jemi puthur po puthje stamp
dmth qe ti nje person e do shume.. une keshtu puth nje person qe dua shume.
Ate shoqe, por ka dhe kushurire e sidomos nje person special qe kam e puthe ne buze....sepse e dua shume ...
Sdmth jane Lezbike e budadalleqe...cfare shpikin njerezit nga injoranca !
 

Lov!

Super Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
432
Pikët
43
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Eshtë gjesti injorancë, se ka fajin mentaliteti i njerzve.
Unë urrej cdo lloj xhesti të tempruar e pa pikë finese.
Ashtu edhe kur shoh nëna të cilat puthin fëmitë e tyre në buzë.
Në sytë e mi duken shëmtuar.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
67,592
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Një puthje e shkurtër në buzë është një mënyrë përshëndetëse dhe ndryshon kryekëput nga një puthje e zgjatur dhe e thellë ose thënë ndryshe "me llapë".
Për të parën nuk do kisha asnjë kundërshtim.
 

Irfan CANA

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 16, 2011
Postime
1,855
Pikët
0
Nuk duhet të dramatizohet aq ky veprim i dy femrave.Njejtë bëjnë edhe dy mashkujt kur takohen.Nuk qesin xixa veq pole të kundërta,por edhe të njejta.
 

Lov!

Super Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
432
Pikët
43
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Dy meshkuj?

:O
 

DeuS

Authentic
Anëtar
Dec 5, 2011
Postime
125
Pikët
0
Vendndodhja
..Relaxing!
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Nje menyre e tepruar per te shprehur dashurine dhe respektin e tyre shoqeror.
I vetimi postim qe e ka saktesuar sic duhet ne lidhje me temen.

Pershendetje Conrad !
 

Lov!

Super Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
432
Pikët
43
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Po, rusët e kan zakon këtë lloj përshëndetje, ngjiten mirë buzë më buzë.:D:D
Mos të rëntë rruga andej se e hëngre :p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
67,592
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Mos të rëntë rruga andej se e hëngre :p
Nuk më lidh asgjë me lindjen, s'ma ha mëndja se do kaloj ndonjëher.
Pastaj duhet të kesh ndonjë mik atje që ta kesh atë "privilegj".:p:D
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
50,676
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

varet nga njerzit, un zakonisht te vetmen femer qe puth ne buze eshte mamin dhe vajzen, nganjehere motrat :p, ska gje te keqe ketu, you're not french kissing :/
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,653
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

normale/apo e gabuar ? - me keq akoma, e shpifur.

Nese s`jane, do mendoja se eshte tendence qe po shfaqet..mes te dyjave.

===============

sot po mendoj, qe eshte akoma dhe me e shpifur ...
 
Top