• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buze ?

Roni

Anëtar i ri
Anëtar
May 20, 2014
Postime
1,144
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

tem interesant,si i thojn kesaj pune,era i vie lizbike..brrrrr
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
37,810
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Puthuni si te doni, rendesi ka te putheni per veten tuaj dhe jo per te tjeret
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
14,024
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Pffff ca muhabeti. Se kan zakon gocat te puthen ne buze. Pfffff
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
67,593
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Lesbike të fshehura. :p
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Pffff ca muhabeti. Se kan zakon gocat te puthen ne buze. Pfffff
Eshte modë, e reklamuar nga televizori, me ane te vipeve.

Nuk eshte zakon, por adoleshentet ndikohen nga televizori dhe po e bejne mode.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
14,393
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Po ia psh mua ma kish qefi keshtu ta beja
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
28,891
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Nuk mendoj....
 

Εmilη

~summer~
Anëtar
May 12, 2015
Postime
788
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Se gjej etike ,as te shendetshme :p dicka te tille .
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

 

Kate

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 29, 2016
Postime
910
Pikët
0
Vendndodhja
Diku ne Shqiperi
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Nese puthen ne ? jane lesbike por nuk e dine -mendon- :)
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
16,848
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

S'ka asgje te keqe
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,577
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

e vetmja gje qe puthin ne buze me pasion femrat eshte pasqyra...vdesin fare :D

p.s. te tjerat jane hipokrizejshen...
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,653
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Jane Mafioze....

Keshtu e lexova diku, ketu.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,139
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne bu

Mendoj se do jene shuar meshkujt.
 
Top